LHV panustab Rally Estonia suurtoetajana Eesti maine ja tuntuse globaalsesse kasvu

LHV panustab Rally Estonia suurtoetajana Eesti maine ja tuntuse globaalsesse kasvu
17.08.2020 12:24

Eesti suurim finantskontsern LHV Group on 4.-6. septembril toimuva Rally Estonia 2020 suurtoetaja. Kolmandat aastat jätkuva eduka koostöö tulemuseks on esmakordselt Eestis toimuv FIA autoralli maailmameistrivõistluste etapp.

„Kodumaise pangana hoolime Eesti ühiskonnas toimuvast ja soovime, et Eesti maine ja tuntus kasvaks globaalselt. Meile meeldivad inimesed, kes mõtlevad suurelt ja teevad asja südamega ning Rally Estonia meeskond on end tõestanud julgete ja professionaalsete tegijatena. Valime oma partnereid just selle põhjal, et osapoolte vahel tekkiv sünergia viiks eriliste tulemusteni. Teades, kui tähtsale kohale eestlaste südametes on ralli jõudnud, on tänavune Rally Estonia väga eriline ja meil on väga hea meel selle toimumisele kaasa aidata,“ lausus LHV jaepanganduse juht Kadri Kiisel. 

„LHV roll Rally Estonia toetajana on olnud sarnane võrreldes Rally Estonia arenguga. Aastatel 2018-2019 oli LHV Rally Estonia raames korraldatud AutoExpo nimitoetaja ja saime koos käivitada väga eduka projekti, mis andis rallile tugeva lisaväärtuse. Sarnaselt LHV väärtustega on ka meile oluline näidata maailmale, mis riik Eesti on ja mismoodi me tänasel keerulisel ajal suudame pakkuda turvalist ja vaatemängulist rallit. Meil on heameel, et Eesti kapitalil põhinev LHV on üks meie suurtoetajatest,“ ütles Rally Estonia direktor Urmo Aava. 

Rally Estonia on esmakordselt Eestis toimuv FIA autoralli maailmameistrivõistluste etapp, mis sõidetakse 4.-6. septembril Tartu, Otepää, Elva, Kanepi ja Kambja teedel.

LHV Group on suurim kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank ja LHV Varahaldus. LHV-s töötab ligi 470 inimest. LHV pangateenuseid kasutab ligi 224 000 klienti ja LHV hallatavatel pensionifondidel on ligi 179 000 aktiivset klienti. LHV Ühendkuningriigi filiaal pakub panganduse taristut enam kui 120 rahvusvahelisele finantsteenuste ettevõttele, mille kaudu jõuavad LHV makseteenused klientideni üle terve maailma.

Foto: Gatis Smudzis


Seotud võistlus

Seotud uudised

Seotud videod


Vaata lisaks

Rally Estonia korraldajad: nii võimsaid autosid ei ole siin veel nähtud

Rally Estonia korraldajad: nii võimsaid autosid ei ole siin veel nähtud

Seekordses Betsafe’i spordiennustusportaali podcastis on külas Rally Estonia taustajõud – peakorraldaja Urmo Aava ja turvaülem Priit Priimägi. Jutuks tuleb juulis toimuv etapp: mis on teisiti, milline on rada ja katsed, teekate ning kui suurt rahvahulka oodatakse. Lisaks arutletakse podcastis, kas ja milliseid muutusi on neile kaasa toonud hübriidautod ning kuidas ikkagi tagatakse raja ääres turvalisus. Selgub, mis tekitab Priimäele ja Aavale endile enim elevust seekordse Rally Estonia puhul.

Arvutimängud on populaarsemad kui kunagi varem

Arvutimängud on populaarsemad kui kunagi varem

Arvutimängude populaarsus on kasvanud viimaste aastate jooksul tasaselt, kuid kindlalt. Näiteks aasta 2021 lõpu statistika järgi digimängude alale tuli juurde 500 miljonit uut mängutootjat viimase kolme aasta jooksul ja hetkel tööstuse väärtus ületab juba 250 miljardi euro. On selge, et arvutimängude tööstus on kasvamas ja uusi mängijaid tuleb juurde kogu aeg.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud nii suurte kui väikeste poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee nad rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@ralliportaal.ee | Ralliportaal.ee 2022

Teine Maailmasõda | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee