Rally Estonia ametlik logistikapartner on Via 3L

Rally Estonia ametlik logistikapartner on Via 3L
06.08.2020 09:30

4.-6. septembril toimuva FIA autoralli maailmameistrivõistluste etapi Rally Estonia ametlikuks logistikapartneriks on Via 3L. Koostöö raames liigub Lõuna-Eestisse ja tagasi pea 40 veoauto jagu kaupu ja ralli korraldamiseks vajalikke vahendeid.

Rally Estonia direktori Urmo Aava sõnul eeldab ralli korraldus suure koguse kaupade ja vahendite transportimist Lõuna-Eestisse ja tagasi. “Selle juures on väga olulisel kohal täpsus ja punktuaalsus, sest logistikaga on seotud enamik meie tegevustest. Selleks, et korraldus sujuks vajame usaldusväärset logistikapartnerit. Meil on heameel teatada, et Eesti esimese autoralli maailmameistrivõistluste etapi korralduse juures on meie logistikapartneriks Via 3L, kellega meil on ka eelnevalt olnud väga hea koostöö,“ lisas Aava.

Via 3L-i juhi Rainer Rohtla arvates on Eesti jaoks sellise sündmuse korraldamine suurepärane viis maailmas positiivselt välja paista. “Iga sündmus, mis leiab nii laiapõhjalist kajastust üle terve maailma, kui on autoralli maailmameistrivõistluste etapp, on Eesti jaoks võimalus väikese riigina silma paista. See paneb ka Via 3L-le kui ralli ametlikule logistikapartnerile suure vastutuse, et tagada kiirel ajal sujuv logistika, olles oluliseks lüliks suursündmuse toimumisel,” sõnas Rohtla.

Via 3L on grupp juhtivaid ettevõtteid Balti regioonis, kelle põhivaldkonnaks on lepingulise logistika (3PL) ja rahvusvahelise transpordi teenuste osutamine. Ettevõte loodi 2001. aastal Eestis ja on tänaseks laienenud ka teistesse Balti riikidesse, opereerides nii Tallinnas, Riias kui Vilniuses. Klientidele pakutakse teenuseid tava, jahe ja sügavkülma temperatuuridel. Rahvusvahelise transpordi meeskond Via 3L Freight-is hoolitseb uksest ukseni transporditeenuste eest nii maal, merel kui õhus.

Rally Estonia on esmakordselt Eestis toimuv FIA autoralli maailmameistrivõistluste etapp, mis sõidetakse 4.-6. septembril Tartu, Otepää, Elva, Kanepi ja Kambja teedel. 


Seotud võistlus

Seotud uudised

Seotud videod


Vaata lisaks

Jõulupalavik on täies hoos: kuidas me sel aastal kodu kaunistame ja milline on parim kingitus lähedastele?

Jõulupalavik on täies hoos: kuidas me sel aastal kodu kaunistame ja milline on parim kingitus lähedastele?

Kuna jõulud on vaid mõne nädala pärast, keerlevad paljudel peas mõnusad pidulikud mured. Kui ühed otsivad huvitavamat viisi kuuse ehtimiseks või olemasolevate nõudekollektsiooni värskendamiseks, otsivad teised juba jõulukinke. Sellepärast on Formadore e-poe esindajad otsustanud jagada, mida inimesed tavaliselt jõuludeks valmistudes ostavad, ning ka populaarseimaid jõulukaupu, mida nende sortimendist leida võib.

Täna, 5. detsembril 2023 Eestis muutliku pilvisusega ilm, sajab kerget lund

Täna, 5. detsembril 2023 Eestis muutliku pilvisusega ilm, sajab kerget lund

Täna, 5. detsembril on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Võib sadada kerget lund. Hommikul on paiguti udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6, pärastlõunal pöördub saartel lõunasse ja kagusse 3-9 m/s. Õhutemperatuur on -5..-11, saarte rannikul paiguti kuni 0°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@ralliportaal.ee | Ralliportaal.ee 2023

Teine Maailmasõda | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee