Terviseamet RedGrey Team Lõuna-Eesti Ralli toimumisele piiranguid ei sea, lubatakse kuni 6000 pealtvaatajat

Terviseamet RedGrey Team Lõuna-Eesti Ralli toimumisele piiranguid ei sea, lubatakse kuni 6000 pealtvaatajat
06.08.2020 09:21

22.-23. augustil sõidetava Eesti Meistrivõistluste 2. etapi korraldusmeeskond kinnitab, et 18. RedGrey Team Lõuna-Eesti Ralli toimumine on planeeritud täies mahus ja hetkeseisuga ühegi ametkonna poolt ralli toimumisele konkreetseid piiranguid seatud ei ole. Koroonaviiruse levikust tingitud ohtudest on korraldajad pidevas kontaktis Terviseameti, Politsei- ja Piirivalveameti ja kohalike omavalitsustega, et olla kursis kõikide viimaste arengute ja soovitustega tagamaks maksimaalsed ettevaatusabinõud kõikidele osapooltele.

Ralli korraldusmeeskonnal on viimastel päevadel olnud mitmeid kohtumisi eelpool mainitud asutustega ja ühiste arutelude käigus on kokku lepitud, et rallile lubatakse kuni 6000 pealtvaatajat, kuid sealjuures tuleb korraldajal jälgida, et inimesed oleksid piisavalt hajutatud.

Rallipassid tulevad müügile alates 17. augustist vaid Võru linnas asuvatesse Olerexi teenindusjaamadesse ning ühe rallipassi hind on 20€. Siinkohal on oluline märkida, et rallipass kehtib vaid pühapäevastel katsetel. Laupäevastele katsetele tuleb osta eraldi pilet hinnaga 10€ katsetele viivatelt teedelt selleks ettenähtud piletimüügipunktidest, mille asukohad avaldatakse RedGrey Lõuna-Eesti Ralli veebilehel. Võru linnakatse on tasuta.

Ralli korraldajad paluvad pealtvaatajatel kasutada isikukaitsevahendeid ja soovituslik on järgida ka 2+2 reeglit tagamaks ohutuse nii endale kui ka teistele pealtvaatajatele.

Võistluste direktori, Gabriel Müürsepa sõnul on hetkel suurimaks prioriteediks tagada kõikide osapoolte ohutus. „Oleme väga tihedas kontaktis nii Terviseameti, Politsei- ja Piirivalveameti kui ka Võru linnaga, et tagada maksimaalne ohutus kõigile. Tänase seisuga ei ole meile vastavate ametkondade poolt piiranguid seatud ja oleme kokku leppinud, et rallile on lubatud kuni 6000 pealtvaatajat. Omalt poolt paneme kõigile südamele, et iga pealtvaataja vastutab oma tervise eest ise ja seetõttu palume järgida neid lihtsaid põhimõtteid:

– Ära tule, kui tunned end halvasti!
– Desinfitseeri!
– Kanna maski!
– Ära sotsialiseeru!
– Arvesta võistlejate privaatsusega ja ära küsi autogramme või selfie’sid!“

Gabriel Müürsepp kinnitas, et on suhtluses ka WRC tiimidega, kuid hetkel veel täpsemaid kommentaare anda ei soovinud. „Meie korraldusmeeskond on pidevas suhtluses ka võistlejatega, kes soovivad rallile tulla väljaspoolt Eestit. Oleme neile rõhutanud, et nad on kohustatud järgima Eesti Vabariigi Valitsuse kehtestatud piiranguid ja nõudmisi. Jälgime pidevalt viirusega seotud arenguid ja lähtume oma tegemistes Terviseameti soovitustest ning vajadusel viime sisse muudatusi ka võistluste kavas.“

RedGrey Team Lõuna-Eesti Ralli start on planeeritud 22. augustil kell 18:11 Võru linnas. Kahel päeval sõidetaval rallil on kavas kokku 11 kiiruskatset, millest 5 on korduvkatsed. Laupäevale on planeeritud kahel korral Võru linnakatse läbimine ja üks võidukihutamine kruusal, pühapäeval aga sõidetakse kõik kavas olevad kiiruskatsed Võrumaa legendaarsetel kiiretel kruusateedel. Ralli hooldusala on sel aastal koroonaviiruse leviku tõkestamisega seotud piirangutest tulenevalt pealtvaatajatele suletud.


Seotud võistlus

Seotud uudised

Seotud videod


Vaata lisaks

Täna, 5. juunil 2023 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm

Täna, 5. juunil 2023 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm

Täna, 5. juunil on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 3-9, puhanguti kuni 13, pärastlõunal põhjarannikul 15 m/s. Õhutemperatuur on 12..18°C.

Vormel-1 Hispaania GP võitis Verstappen

Vormel-1 Hispaania GP võitis Verstappen

Vormel-1 Hispaania GP võitis Max Verstappen (Red Bull). MM-sarja üldarvestuses on hollandlase edu nüüd lähima jällitaja ees, kelleks on tema meeskonnakaaslane Sergio Perez, kärisenud 53 punkti suuruseks.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@ralliportaal.ee | Ralliportaal.ee 2023

Teine Maailmasõda | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee