Politsei teeb Rally Estonia ajal tihedamat liikluskontrolli

Politsei teeb Rally Estonia ajal tihedamat liikluskontrolli
12.07.2022 11:45

Rally Estonia 2022 toob nädala teises pooles Lõuna-Eesti teedele sadu politseinikke, kes teevad liikluse rahustamiseks tavapärasest tihedamat kontrolli.

Arvestades Lõuna-Eesti käänulisi teid ning tihedat liiklusvoogu, möödus ralliüritus eelmisel aastal tõsisemate vahejuhtumiteta. Enim tööd pakkusid politseile sõidukijuhid, kes arutult ühelt katselt teisele kihutasid: napi nelja päevaga tabati üle 700 kiirusületaja olgugi, et rallikava võimaldas neist igaühel piirkiirusest kinni pidades aegsasti järgmisele katsele jõuda.

„Selleks, et maailma ägedaimat autospordiüritust ei saadaks kihutamisest või näiteks ka joobes juhtimisest tingitud rasked õnnetused, teeb politsei koos vabatahtlikega neil päevil Lõuna-Eestis tavapärasest tihedamat liikluskontrolli,“ märkis politsei poolne rallioperatsiooni juht Andrus Reimaa.

„Ühtekokku on neil päevil Lõuna-Eestis liiklust rahustamas ja avalikku korda tagamas sajad politseinikud ja abipolitseinikud, kolleegid Soome, Läti ja Leedu politseist ning liiklust rahustatakse ka mobiilsete kiiruskaameratega. Liiklust reguleerivad katselt katsele sõites ka Team Motohunt motoreguleerijad, kes saadavad tihedama liiklusega aladel rallisõitjaid ühelt võistluspaigalt järgmisele. Seega kui näete helkurvestis mootorratturit, kes saadab ralliautot, palun lubage nad läbi,“ sõnas politseijuht.

Rallipiirkonnas liiklejatel tuleb järgida liiklusreguleerijate korraldusi, sest ainult nii on võimalik ohuolukordi vältida. „Soovitame ralliüritusele saabujatel eelnevalt tutvuda programmiga ning teha selgeks, kuhu ja mis kellaks tahetakse jõuda rallit vaatama. Nii saab varuda piisavalt aega kohale jõudmiseks ja parkimiseks. Sõidukite parkimisel ja telkimisel tuleb jällegi järgida, kus see on lubatud ilma, et maaomanikele kahju tekitaks.“

Autospordi- ja meelelahutussündmus WRC Rally Estonia 2022 toimub 14.-17. juulil Lõuna-Eestis.


Seotud võistlus

Seotud uudised

Seotud videod


Vaata lisaks

Täna, 19. septembril 2023 on Eestis oodata pärastlõunal vihmasadu ja äikest

Täna, 19. septembril 2023 on Eestis oodata pärastlõunal vihmasadu ja äikest

Täna, 19. septembri ennelõunal on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Üksikutes kohtades võib vähest vihma sadada. Keskpäeva paiku saartest alates pilvisus tiheneb ja pärastlõunal jõuab sajuala, mis levib üle Eesti. Kohati esineb äikest ja sadu võib siis olla intensiivne. Puhub kagutuul, pärastlõunal lõuna- ja edelatuul 4-9, puhanguti 13, rannikul 7-12 puhanguti 17 m/s. Õhutemperatuur on 17..23°C.

Politsei pidas eile Valgas kinni 21 ebaseaduslikult riiki sisenenut

Politsei pidas eile Valgas kinni 21 ebaseaduslikult riiki sisenenut

Eile, pühapäeval, 17. septembril pidasid politseinikud Valgas kinni 21 välismaalast, kes sisenesid Euroopa Liitu ebaseaduslikult.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@ralliportaal.ee | Ralliportaal.ee 2023

Teine Maailmasõda | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee