Modernsed veebipõhised makseviisid meelelahutuses

Modernsed veebipõhised makseviisid meelelahutuses
11.07.2022 19:12

Meelelahutus on igapäevane elu osa mida naudivad pea kõik inimesed. Suur osa sellest on ka kasiino maastikul, sealhulgas erinevad online keskkonnad kus on võimalik ka spordile, seahulgas ralli sõitudele, panustada. Kuna online maailm ja tehnoloogiad on viimaste aastatega jõudsalt kasvanud siis vana hea sularaha kasutamine on väga marginaalseks jäänud. Millised alternatiivid aga selle asemel interneti keskkonnas on välja arenenud, nagu näiteks Soomlastel Brite Kasinot ja millised neist on ka head, mugavad ja turvalised ning mis neid üldse iseloomustab?

Erinevad kaardimaksete variandid

Jätkuvalt on veebis üks turvalisi ja kindlaid lahendusi vana hea kaardimakse. Selle suurim eelis on see, et seda on võimalik teha peaaegu igas keskkonnas ning see on alati saadaval kui sul vähegi levinud pangakaart olemas on ja seal ka raha peal leidub. Küll aga on sellel ka suuri miinuseid, näiteks võivad maksed aega võtta kuni kolm päeva ning muidugi peab sul kaart kogu aeg käepärast olema, et selle andmeid maksmiseks sisse toksida. Ja otse loomulikult on see viimane ka jube tüütu ja aeganõudev protsess ise, et kõik kaardi numbrid ja kuupäevad sisestada. Selle meetodi tülikus on ka üks põhilisi murekohti tänu millele on kaardimaksed tänapäeval meelelahutuses pigem erandiks.

Erinevad krüptovaluutad ja nende hoiustamiseks mõeldud e-rahakotid

Tänapäeval igati ja hoogsalt tõusev trend on erinevad krüptovaluutad. Neid on metsikult palju erinevaid ning ka nende hoidmiseks mõeldud e-rahakotte leiab igale maitsele. Paljud meelelahutuse valdkonna keskkonnad võimaldavad juba ka krüptovaluutas maksmist kuid siiski on neid veel pigem vähevõitu ja lisaks on krüptovaluuta ise nii kõikuva väärtusega, et kuigi ühelt poolt võib ta olla fantastilise tulemusega investeering võib sama tõenäosusega selle väärtuse hoidjat tabada ka suur kaotus valitud valuuta langemise korral. See risk on just põhiline faktor, mis hoiab inimesi seda lahendust laialdaselt kasutamast.

Samas on ka selle kasutamisel suuri plusse, milleks on ülikiired kanded e-rahakoti ja valitud keskkonna vahel ja muidugi krüptoraha suurim väärtus ehk täielik anonüümsus - sellisel moel tehtud kanded ei ole jälgitavad ja vastav info ei kajastu sinu panga andmetes, ehk kui plaanid näiteks lähiajal kodulaenu taotleda kuid kangesti sooviks ka järgmise ralli tulemustele panustada siis on just krüptovaluuta selleks ideaalne lahendus.

Veebipõhised makselahendused ehk vahendajad

Kaugelt kõige kiirema kasvuga ja suurema populaarsusega on aga erinevad nö maksete vahendajad ehk internetipõhised makselahendused, nagu näiteks Brite või Trustly. Need platvormid ei hoia sinu raha ega andmeid vaid vahendavad seda otse valitud meelelahutuse keskkonna nagu näiteks kasiino või spordiennustuste portaali ja kodupanga vahel. Ka siin on miinuseid, nagu näiteks pankade valik - Brite pakub makseid erinevatest Soome pankadest, Trustly aga näiteks Eestis SEB, Swedbanki, Luminori ja LHV pankadest. See tähendab, et kui sul valitud pankades kontot ei ole siis ei saa sa ka makseid teha. Lisaks kuna see platvorm vaid vahendab siis kajastub makse ka sinu pangakontol kuigi see ei kuva kuhu sa raha maksid vaid ainult vahendajat ennast. 

Plusse on siin aga enam, millest ka nende kiire populaarsuses kasv. Ülekanded liiguvad välkkiirelt vaid loetud minutitega, tegemist on tõestatult väga turvaliste keskkondadega, sa ei riski oma rahaga kuna sa ei hoiusta neid valitud keskkondades vaid nad vaid vahendavad makseid ning enim mängib nende populaarsuses rolli kiirkasiinode ehk kontovabade kasiinode võimaldamine.

Kuidas veebipõhised lahendused kontovaba kasiinot saavad võimaldada?

Nimelt vahendavad sellised makselahendused panga ja valitud kasiino vahel täpselt nii palju sinu isikuandmeid, et see võimaldab keskkonnal sinu eest konto luua. See tähendab, et pääsed kogu tüütust registreerimise protsessi läbi tegemisest ja saad kohe panustama asuda. See on eriti mugav kui näiteks tekib idee 2 minutit enne ralli algust panuseid teha kuid vastavates portaalides pole varasemalt käinud ja seega pole kontot. Veebipõhiste makselahendustega teed vaid kiire sissemakse ja saadki panustama asuda, ei mingit ajakulu ega mugavuse kadu.

Just see, ülim kiirus ja mugavus sealjuures rahaga riskimata, on teinud just viimase ehk veebipõhised makselahendused nagu Trustly ja Brite kaugelt kõige populaarsemateks lahendusteks tänapäeva meelelahutuses. Sealjuures jäävad ka kaardimaksed, krüptovaluutad ja e-rahakotid kindlasti relevantseks ja igapäevasel aktiivselt kasutusse kuid hetkel on esimese näol tegemist kõige mugavama lahendusega ning kui kiirelt järgmisele rallisõidule soovid panustada siis tasub just seda lahendust kaaluda.

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Jõulupalavik on täies hoos: kuidas me sel aastal kodu kaunistame ja milline on parim kingitus lähedastele?

Jõulupalavik on täies hoos: kuidas me sel aastal kodu kaunistame ja milline on parim kingitus lähedastele?

Kuna jõulud on vaid mõne nädala pärast, keerlevad paljudel peas mõnusad pidulikud mured. Kui ühed otsivad huvitavamat viisi kuuse ehtimiseks või olemasolevate nõudekollektsiooni värskendamiseks, otsivad teised juba jõulukinke. Sellepärast on Formadore e-poe esindajad otsustanud jagada, mida inimesed tavaliselt jõuludeks valmistudes ostavad, ning ka populaarseimaid jõulukaupu, mida nende sortimendist leida võib.

Täna, 5. detsembril 2023 Eestis muutliku pilvisusega ilm, sajab kerget lund

Täna, 5. detsembril 2023 Eestis muutliku pilvisusega ilm, sajab kerget lund

Täna, 5. detsembril on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Võib sadada kerget lund. Hommikul on paiguti udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6, pärastlõunal pöördub saartel lõunasse ja kagusse 3-9 m/s. Õhutemperatuur on -5..-11, saarte rannikul paiguti kuni 0°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@ralliportaal.ee | Ralliportaal.ee 2023

Teine Maailmasõda | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee