Kanal 2 ja Kanal 12 vaatajateni jõuavad kõik WRC Rally Estonia katsed

Kanal 2 ja Kanal 12 vaatajateni jõuavad kõik WRC Rally Estonia katsed
08.08.2020 10:40

4.-6. septembrini toimuva WRC Rally Estonia kõik katsed, ava-ja  lõputseremoonia ning reedeõhtune meelelahutusprogramm jõuavad Kanal 2 ja Kanal 12 eetrisse.

Postimees Grupp alustab 4. septembril  kell 17.30 Kanal 2 eetris Rally Estonia piduliku avamisega, millele järgneb esimene Tartu kiiruskatse Raadilt. Õhtuse meelelahutusporgrammi ülekanne algab kell 22.

5. septembril stardivad ralliülekanded kell 7.30 Kanal 2 eetris Prangli, Kanepi ja Otepää katsete näitamisega ning kell 10–16 näeb Mäeküla, Elva ja Pangli katse teist läbimist Kanal 12 vahendusel. Kell 16 jätkub Rally Estonia ülekanne Kanal 2 ekraanilt. Õhtu viimane katse eh Elva trassi teine läbimine jõuab eetrisse Kanal 12 vahendusel. 

6. septembril algab otseülekanne kell 7.30 Arula katsega Kanal 2 eetris. Kell 10.50 jätkab Kanal 12, eetrisse lähevad Arula ja Kaagvere katsed. Pärastlõunal näeb Kanal 2 vahendusel Kambja Power Stage´i  ning sellele järgneb esikolmiku autasustamine. Kell 15.30 näeb Kanal 2 vahendusel Rally Estonia ametlikku lõputseremooniat. 

Ühtlasi näeb Kanal 12 eetris 4. kuni 6. septembrini igal õhtul rallit kokkuvõtvat erisaadet.

„Meil on hea meel, et saame vaatajateni telepildis tuua kõik Rally Estonia katsed. Tegemist on Eesti jaoks olulise sündmusega. Kõik, kes ei saa raja äärde rallit vaatama minna, on oodatud kaasa elama Kanal 2 ja Kanal 12 vahendusel,“ kommenteeris AS-i Postimees Grupp tegekanalite juht Kaspar Kaljas.

Rally Estonia üks peakorraldajatest Tarmo Hõbe lisas, et kellel ei ole õnnestunud endale eelmüügist rallipassi soetada, saavad kõiki katseid ja kogu programmi jälgida teleekraanilt ning postimees.ee-st. „Paneme südamele, et ilma eelmüügist ostetud rallipassita kohale tulla pole mõtet. Kohapeal piletimüüki ei toimu.“ 

Kanal 2 ja Kanal 12 täpne saatekava kellaaegadega avalikustatakse varsti. 


Seotud võistlus

Seotud uudised

Seotud videod


Vaata lisaks

Ilm on täna, 1. juunil 2023 Eestis muutliku pilvisusega

Ilm on täna, 1. juunil 2023 Eestis muutliku pilvisusega

Täna, 1. juunil on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Saaremaa ja mandri lõunaservas sajab kohati hoovihma. Puhub valdavalt loode- ja läänetuul 4-10, puhanguti 14, saartel ja rannikul 7-12, puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on 9..15°C.

Ilm täna, 31. mail 2023 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega

Ilm täna, 31. mail 2023 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega

Täna, 31. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal liiguvad mõned hoovihmapilved mandri põhjaosa kohalt kagu suunas. Edela- ja läänetuul tugevneb 6-12, puhanguti kuni 17 m/s, pärastlõunal pöördub saartelt alates loodesse ja nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on 17..21, tuulele avatud rannikul kuni 14°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@ralliportaal.ee | Ralliportaal.ee 2023

Teine Maailmasõda | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee