Tänak sai Mehhikos teise koha, pühapäevane võistluspäev jääb ära

Tänak sai Mehhikos teise koha, pühapäevane võistluspäev jääb ära
15.03.2020 08:01

Ott Tänak (Hyundai) sai Mehhiko rallil teise koha, pühapäevane võistluspäev tühistati viirusepuhangu tõttu. Ralli võitis Sébastien Ogier (Toyota).

Tänaku teekond teise kohani oli okkaline ja käänuline. Ralli esimesel päeval näitas saarlane head kiirust, lõpetades kahe publikukatse järel kolmandana: Mehhiko rallit juhib avapäeva järel Neuville, Tänak kolmas.

Teise võistluspäeva esimese katse eestlane võitis, kuid juba kohe järgmisel katsel tegi ta sõiduvea ja lõhkus masina, kaotas 45 sekundit ning langes kaheksandaks, päeva lõpuks kergitas ta ennast neljandaks: Tänak tõusis Mehhikos neljandaks pärast auto lõhkumist, liider Ogier.

Laupäevast võistluspäeva alustas Tänak tõusvas tempos, esimesel katsel teine aeg, tõustes kolmandaks, mööda Elfyn Evans-ist (Toyota). Järgmiste katsetega asus ta vähendama vahet teisel positsioonil sõitva Teemu Sunineniga (M-Sport).

Järgmisel viiel kiiruskatsel näitas Tänak esikolmikukohti, sealhulgas kolm katsevõitu ning ralli kaheksateistkümnenda katsega tõusis teiseks.

Et maailmas on levimas koroonaviirus siis oli juba laupäevase võistluspäeva hoolduspausi ajal üleval diskussioon, et ralli tuleks peatada, laupäevased katsed sõideti siiski kõik lõpuni ning siis otsustasid korraldajad koos meeskondadega üksmeelselt, et ralli tuleb jätta pooleli, et läbitud on 75% distantsist siis saavad kõik täispunktid selle seisuga kus nad lõpetasid laupäevase võistuspäeva.

Vaata MM-seis peale Mehhiko etappi


Seotud võistlus


Vaata lisaks

Costa Rica võitis üllatuslikult Jaapanit 1 : 0

Costa Rica võitis üllatuslikult Jaapanit 1 : 0

Costa Rica võitis üllatuslikult Jaapanit 1 : 0 E-grupi teise ringi kohtumises.

Ilm täna, 27. novembril 2022 Eestis pilves selgimistega, paljudes kohtades sajab lund

Ilm täna, 27. novembril 2022 Eestis pilves selgimistega, paljudes kohtades sajab lund

Täna on Eestis pilves selgimistega ilm. Hommikupoolikul sajab paljudes kohtades lund, saarte rannikul kohati ka lörtsi ja vihma, pärastlõunal on üksikuid sajuhooge. Puhub ida- ja kagutuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on -4..+1°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud nii suurte kui väikeste poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee nad rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@ralliportaal.ee | Ralliportaal.ee 2022

Teine Maailmasõda | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee