Ralli WRC uudised #65

Tänak sai Monte Carlo Ralli üheteistkümnendal katsel esimese katsevõidu, Neuville kasvatas edu
Ott Tänak (Hyundai) sai Monte Carlo Ralli üheteistkümnendal katsel esimese katsevõidu, Thierry Neuville kasvatas edu, seejuures on esikolmik 7.7 sekundi sees.

Neuville haaras Monte Carlo kümnendal katsel liidriohjad, Tänak neljas
Neuville haaras Monte Carlo kümnendal katsel liidriohjad, Tänak neljas
Loe edasi Neuville haaras Monte Carlo kümnendal katsel liidriohjad, Tänak neljas

Neuville haaras laupäeva hommikul teise koha tagasi endale, Tänak kuues
Sellel nädalalõpul toimuval 2024. aasta WRC-sarja avaetapil Monte Carlo rallil üllatas laupäeva hommikusel esimesel katsel Thierry Neuville (Hyundai) kõiki konkurente ja oli pea kõigist üle vähemalt 10 sekundiga. Sellega liikus Neuville tagasi üldarvestuses teisele kohale. Ott Tänak (Hyundai) oli katsel kuues.
Loe edasi Neuville haaras laupäeva hommikul teise koha tagasi endale, Tänak kuues
Vaata lisaks

Virves jätkab WRC2 liidrina, Leustu katsel tabas favoriite suur ebaõnn
Leustu esimene kiiruskatse tõi Soome MM-rallil kaasa mitu suurt pööret. Kui Robert Virves kindlustas oma WRC2 klassi liidrikohta, siis Rally1 arvestuses sattusid tõsistesse õnnetustesse nii Elfyn Evans kui ka Mārtiņš Sesks.

Virves kasvatas Soome rallil WRC2 edu, Korhoneni võistlus lõppes avariiga
Robert Virves ja Jakko Viilo kindlustasid Soome MM-ralli 13. kiiruskatse järel oma positsiooni WRC2 klassi liidritena. Västilä esimene läbimine tõi eestlastele küll klassi kolmanda aja, kuid nende peamine jälitaja Roope Korhonen käis üle katuse ja katkestas.