Hyundai Motorsport uus juht on Cyril Abiteboul

Hyundai Motorsport uus juht on Cyril Abiteboul
12.01.2023 11:18

Hyundai Motorsport teatas, et nende uus tiimijuht on prantslane Cyril Abiteboul.

Hyundai Motorsport oli ametliku juhita üle aasta, pärast seda kui senine tiimipealik Andrea Adamo teatas 2021. aasta detsembris, vahetult enne uue hooaja algust enda taandumisest, loe ka: Adamo lahkub Hyundai Motorsport tiimi juhi kohalt.

Kogu vahepealse aja vedas meeskonda direktori asetäitja positsioonis Julien Moncet. Täiskohaga tiimijuhi ametisse nimetamine viibis ning põhjustas paksu verd meeskonnas ning on spekuleeritud, et see on üks paljudest põhjustest miks Ott Tänak tiimist lahkuda otsustas.

Abiteboul hakkab vastutama ennekõike FIA WRC ja klienditiimi programmide eest. Abiteboul on lähemalt seotud olnud võidusõidumaailmaga ka varasemalt, ta oli Caterham vormel-1 tiimi direktor ning viimati Renault F1 meeskonna tegevdirektor, enne seda töötas ta veel madalamatel ametipostidel Renault tiimis.

Uudise foto: Hyundai Motorsport


Seotud võistlus


Vaata lisaks

Eesti.ee täienes uue volituste haldamise võimalusega

Eesti.ee täienes uue volituste haldamise võimalusega

Riigiportaal eesti.ee läks üle uuele kesksele volituste haldamise infosüsteemile Pääsuke, mis muudab ettevõtte esindajatele erinevate ametiasutuste iseteeninduskeskkondadesse juurdepääsude andmise mugavamaks.

Riigi Infosüsteemi Ameti uueks peadirektoriks saab Joonas Heiter

Riigi Infosüsteemi Ameti uueks peadirektoriks saab Joonas Heiter

Majandus- ja infotehnoloogiaminister Tiit Riisalo kinnitas riigikantselei tippjuhtide valikukomisjoni ettepanekul Riigi Infosüsteemi Ameti (RIA) uueks peadirektoriks Joonas Heiteri.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@ralliportaal.ee | Ralliportaal.ee 2024

Teine Maailmasõda | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee