Ralli WRC uudised #109

Rapla ralli 2022 võitis Priit Koik

Rapla ralli 2022 võitis Priit Koik

Reedel ja laupäeval, 13. – 14. maini sõideti Raplamaal, Märjamaa ja Rapla valla teedel autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste 2. etapp – Rapla Ralli 2022. Võistlusele startis kokku 82 ekipaaži nii Eestist kui ka välismaalt. Võistlejaid ootas ees 475,84km ralliradu, millest 12 kiiruskatset moodustas 102,70km.

Loe edasi Rapla ralli 2022 võitis Priit Koik

15.05.2022 15:23
Põneva lõpplahenduse saanud Horvaatia ralli võitis Rovanperä

Põneva lõpplahenduse saanud Horvaatia ralli võitis Rovanperä

Põneva lõpplahenduse saanud 2022. aasta autoralli maailmameistrivõistluste kolmanda etapi, Horvaatia ralli võitis Kalle Rovanperä (Toyota), Ott Tänak (Hyundai) pidi leppima teise kohaga.

Loe edasi Põneva lõpplahenduse saanud Horvaatia ralli võitis Rovanperä

24.04.2022 15:53
Tänak Horvaatia ralli eelselt: teame, mida oodata

Tänak Horvaatia ralli eelselt: teame, mida oodata

Ott Tänak sõnas Horvaatia ralli eel Betsafe’i blogis, et kuigi paus andis võimaluse auto arendusega edasi minna, siis aasta jooksul on vaja veel palju teha. Horvaatiat iseloomustab ta kui väga erilist asfaltirallit, kus tehti möödunud aastal omajagu valesid rehvivalikuid ja puudu jäi ka enesekindlusest.

Loe edasi Tänak Horvaatia ralli eelselt: teame, mida oodata

19.04.2022 15:20

Vaata lisaks

Eesti kasiinod 2026 - Parimad online kasiinod

Eesti kasiinod 2026 - Parimad online kasiinod

Eesti online kasiinod – võrdle lubatud online kasiino valikuid, boonuseid, makseviise ja väljamaksete kiirust. Leia parim kasiino ja mängi turvaliselt.

Täna, 30. juunil 2026 Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm

Täna, 30. juunil 2026 Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm

Täna, 30. juunil 2026 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 3-9, puhanguti kuni 12 m/s, õhtul tuul vaibub. Õhutemperatuur on 23..28, rannikul kuni 20°C.

info@ralliportaal.ee | Ralliportaal.ee 2010 - 2026