Soundbar ja teised sammud ideaalse meelelahutuseni

Soundbar ja teised sammud ideaalse meelelahutuseni
28.09.2022 15:01

Kes ütleb, et hea meelelahutuse nautimiseks peab ilmtingimata kuskile minema hakkama? See otsus tähendab sedagi, et on vaja mõelda transpordile ja parkimisele, leida sobivad riided ja minna õue ka kõige hullema koerailmaga. Väga edukalt saab oma kodus panna püsti meelelahutusala, mis rahuldab ka kõige nõudlikuma inimese vajadusi.

Esiteks – korralik heli

Heli on sama tähtis, kui visuaal. Kahjuks ei tähenda hea pildikvaliteediga teler aga võrdväärset heli. Üheks võimaluseks on soetada aina kallemaid telereid ja seeläbi kvaliteeti loodetavasti parandada. Väga pikalt kasutati aga lihtsalt lisakõlareid, ent need võtavad palju ruumi. Lõplik lahendus saabus ribakõlari ehk soundbar turule toomisega.

Soundbar käib teleka alla. Vaid selliselt saavutab parima helikõla, sest heli tuleb täpselt sealt, kust seda ootame. Tänu minimaalsele disainile (madalaimad ribakõlarid on vähem kui 6 cm kõrged!) ei torka need ka silma. Teatud mudelid lubavad isegi teleri paigaldamist kõlari peale.

Melomaanid peaksid valima ribakõlari, kus basskõlar on eraldi. Selliselt tuleb bassi võimsus parimal moel esile. Järgmiseks tasub kaaluda juhtmevabade tagumiste kõlarite soetamist, et nautida heli ruumilist efekti. Eriti vinged ribakõlarid suunavad heli ka lakke, kust see tagasi peegeldub! Nii et kui tahad võimalikult kinosaalile lähedast elamust, tuleb mõelda just nendele lisadele.

Ning viimaks Bluetooth ja/või WiFi võimalustega soundbar. See lisa tähendab, et saad ribakõlari ühendada telefoni või arvutiga ning lisaks filmidele, seriaalidele ja arvutimängudele, nautida kvaliteetset muusikat. Nüüd, kui helisüsteem on paigas, mis on järgmiseks sammuks?

Teiseks – mugav äraolemine

Kindlasti on tarvis mugavat istumist. Kui olemasolev diivan ei sobi, tahaks kohe hakata seda välja vahetama, ent õnneks pole see tarvilik. Paar lihtsat nippi ja diivan on kolm korda mugavam! Näiteks võid juurde soetada patju, mida endale selja taha sättida. Suuremat sorti padjad sobivad seejuures ka põrandale ehk saad kergelt asukohta vahetada.

Alati on mugavam ka siis, kui saab jalgu kuskile toetada. Väike ottoman, pink või isegi uus diivanilaud on siinkohal abiks. Kuskile pole kadunud ka klassika ehk kott-toolid põrandal. Ja uue tulijana on elutubadesse jõudnud ripptoolid! Seejuures ei ole vaja nuputada, kas lagi ikka suudab ripptooli kanda, sest üha rohkem variante on alusega ehk tõsta ripptool täpselt sinna, kuhu tahad.

Kolmandaks – detailid, detailid

Helisüsteem paigas, mugav istumine olemas – millele veel mõelda, et meelelahutust täielikult nautida? On mõned väikesed lisad, mis muudavad koduse meelelahutuse veel paremaks. Tänapäevased linateosed aga ka arvutimängud kipuvad olema võrdlemisi tumedate stseenidega. Selleks, et kõike paremini näha, on tarvilik pimedam tuba ehk vajalikuks osutuvad pimendavad kardinad. See on lihtne ja kiire täiendus, et saavutada soovitud muutused.

Ja viimaseks söök-jook. Mõtle läbi, kus on hea hoida joogikruusi. Esiteks peaks see olema käeulatuses, teiseks aga eemal kõigest veekartlikust. Viimane asi, mida sa tahad, on veeklaasi ja elektroonika kohtumine. Kui kindlat pinda ei leia, soeta hea lekkekindel pudel või termos, mis võib olla igasuguses asendis, ent hoiab siiski vedeliku kindlalt enda sees. Üks, kaks, kolm ja tipptasemel meelelahutus tuligi koju kätte.

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Täna, 13. juunil 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, sajab hoovihma

Täna, 13. juunil 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, sajab hoovihma

Täna, 13. juunil on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub lõuna- ja edela-, pärastlõunal läänekaare tuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 15..20°C.

Kodus tagavad ohutuse suitsu-, gaasi- ja vinguandurid

Kodus tagavad ohutuse suitsu-, gaasi- ja vinguandurid

Kodu on iga pere kindlus. Üks lihtsamaid viise tagada oma kodu turvalisus on suitsuandurite, gaasiandurite ja vinguandurite paigaldamine.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@ralliportaal.ee | Ralliportaal.ee 2024

Teine Maailmasõda | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee