Rootsi ralli jääb veel ühe katse võrra lühemaks

Rootsi ralli jääb veel ühe katse võrra lühemaks
15.02.2020 14:55

Rootsi ralli korraldajad andsid teada, et ralli jääb ühe katse võrra veelgi lühemaks.

Kui Rootsi ralli toimumine juba mõned nädalad enne ralli toimumist oli õlekõrre otsas siis kui lõpuks ikkagi võeti vastu otsus ralli korraldada eemaldati kavast pea pooled katsed. Soojade ilmade tõttu jäi aga juba neljapäeval ralli esimene katse üldse ära siis harvenevad läbitud kilomeetrite read veelgi.

Nüüd andsid ralli korraldajad märku, et homme sõidetakse ainult üks kiiruskatse. Kui esialgu pidid sõitjad läbima pühapäeval kaks kiiruskatset, seejuures ühte sama katset kahel korral siis nüüd on võetud vastu otsus, et kavas on ainult ühekordne läbimine ja seda punktikatsena mis algab kell 13:18.


Seotud võistlus


Vaata lisaks

Täna, 5. juunil 2023 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm

Täna, 5. juunil 2023 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm

Täna, 5. juunil on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 3-9, puhanguti kuni 13, pärastlõunal põhjarannikul 15 m/s. Õhutemperatuur on 12..18°C.

Vormel-1 Hispaania GP võitis Verstappen

Vormel-1 Hispaania GP võitis Verstappen

Vormel-1 Hispaania GP võitis Max Verstappen (Red Bull). MM-sarja üldarvestuses on hollandlase edu nüüd lähima jällitaja ees, kelleks on tema meeskonnakaaslane Sergio Perez, kärisenud 53 punkti suuruseks.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@ralliportaal.ee | Ralliportaal.ee 2023

Teine Maailmasõda | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee