Monte Carlost Tänakule kolmas koht

Monte Carlost Tänakule kolmas koht
27.01.2019 14:35
Monte Carlost Ott Tänakule kolmas koht, ralli võidu võttis valitsev maailmameister Sébastien Ogier, kuni viimase katse lõpuni käis tihe tal tihe rebimine Thierry Neuville-iga.

Tänak alustas viimast võistluspäeva viiendalt kohalt - Tänak kerkis Monte Carlos kolmanda päeva lõpuks viiendale kohale.

13. kiiruskatse


Tänakule katsevõit. Latvala ja Loeb mõlemad kaotasid Tänakule 11.6 sekundit, vahe vähenes vastavalt 3.4 ja 5.7 sekundi peale. Võitluses esikohale oli Neuville 1 sekundi kiirem kui Ogier, vähendades vahe 3.3 sekundi peale.

14. kiiruskatse


Tänak võttis jällegi järjekordse katsevõidu, jättes seljataha nii Latvala kui ka Loebi tõustes kokkuvõttes kolmandaks. Esiduost oli kiirem 0.1 sekundit jällegi Neuville, üldkokkuvõttes vahe Ogieri kasuks nüüd 3.2 sekundit.

15. kiiruskatse


Neuvillele katsevõit. Tänak pärast Latvala ja Loebi kinni püüdmist enam maksimaalselt ei pingutanud kuid oli rahul auto käitumisega ja suurendas vaatamata sellele mõlemaga vahet ja kindlustas kolmandat kohta. Neuville oli 2.8 sekundit kiirem kui Ogier ja võitluses esikohale vähenes prantslase edu 0.4 sekundile. Ogier kurtis probleemi gaasipedaaliga.

16. kiiruskatse


Puntkikatse kiireim oli Meeke. Ogier oli teine ja kindlustas ralli üldvõidu, kolmas Neuville ning neljas Tänak kes kindlustas omale sellega kokkuvõttes kolmanda koha üldarvestuses. Kibe rebimine käis ka Tänaku seljataga, Latvala oli Loebist kiirem kuid mitte piisavalt ja lõpuks jäi Loeb peale kokkuvõttes ainult 1.7 sekundiga.

Monte Carlo ralli 2019 pildigalerii

Seotud võistlus


Vaata lisaks

Täna, 2. detsembril 2022 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm

Täna, 2. detsembril 2022 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm

Vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub idakaare tuul 2-7, saarte rannikul puhanguti 11 m/s. Õhutemperatuur on -5..-11, saartel -1..-5°C.

Maroko sai Kanadast 2 : 1 jagu ja võitis F-alagrupi

Maroko sai Kanadast 2 : 1 jagu ja võitis F-alagrupi

Maroko sai Kanadast 2 : 1 jagu ja võitis F-alagrupi

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud nii suurte kui väikeste poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee nad rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@ralliportaal.ee | Ralliportaal.ee 2022

Teine Maailmasõda | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee