Lihtsad näpunäidet NASCAR-i võidusõitudele panustamiseks

Lihtsad näpunäidet NASCAR-i võidusõitudele panustamiseks
20.11.2023 16:48

NASCAR (National Association of Stock Car Auto Racing) on üks tuntumaid autospordiorganisatsioone kogu maailmas. Autospordifännid on selle Ameerika organisatsiooni kohta kindlasti palju kuulnud ning küllap ka kaasa elanud nende adrenaliiniküllastele ja kaasahaaravatele võistlussarjadele, nagu näiteks Monster Energy NASCAR Cup, Xfinity Series ja Camping World Truck Series.

Need sarjad kütavad kirgi ja pakuvad võidusõidu armastajatele põnevust üle maailma ning, nagu spordisündmuste puhul tavaks, on ka NASCARi võidusõitude tulemusi võimalik proovida ennustada ja neile panuseid teha. 

Kus panustada? 

Kui soovid panustada NASCAR võidusõidule, siis esimene samm on valida endale sobiv spordiennustuste leht või äpp. Üks võimalus on näiteks Vivatbet, kuid spordipanuste tegemise protsess on üsna sarnane sõltumata veebikasiinost, mida kasutad. Mobiilis panuste tegemiseks on võimalik alla laadida ka Vivatbet äpp (Vivatbet app download), kus endale konto luua. 

Panustamiseks on vaja kanda oma veebikasiino kontole raha. Enne esimese sissemakse tegemist on mõistlik tutvuda ka uue kliendi boonustega – tihti annab kasiino sulle alguses raha juurde, kuid selliste boonuste tingimustega tasub ennast kindlasti eelnevalt kurssi viia. 

NASCAR panuste tüübid

NASCAR võidusõitudele panustamiseks on mitmeid erinevaid võimalusi. Üks lihtsamaid panustamisviise on võitja valimine, mis tähendab panustamist sõitjale, keda usud võitvat. Kui ühe võitja valimine tundub liiga keeruline (osaleb ju ühes sõidus tihti kuni 40 pilooti), saab panustada ka mitmele erinevale võidusõitjale. 

Samuti on võimalik panustada poodiumikohale, mis tähendab, et valitu peab finišeerima kas siis esimese, teise või kolmandana. 

Kui soovid panustada sellele, kes võistlejatest sõidab välja kiireim ringiaja, siis seda on sul võimalik teha ükskõik millisel hetkel võistluse jooksul. Lisaks on olemas ka üks-ühele panused, kus tuleb kahe sõitja vahel valida, kumb neist lõpetab kõrgemal kohal. See panustamistüüp sarnaneb oma olemuselt võistkondlikele spordialadele, kus üks meeskond on pea alati favoriit ja teine mitte.

NASCAR võistlusteseerias saab teha ka tulevikupanuseid. Selles kategoorias on tavaliselt populaarseim ennustus sarja üldvõitja. Tulevikupanustega kogu sarja tulemustele on võimalik võita suuremaid summasid kui iganädalastele sõitudele panustades, kuid samas on õigesti ennustamise šansid oluliselt väiksemad. 

Lihtsad näpunäited panustamiseks

Igasugune (spordi)panustamine on alati seotud riskiga, et asjad lähevad teisiti. Seda riski pole võimalik vältida ka NASCAR-i võidusõitude puhul, kuid läbimõeldud tegutsemine võib aidata võiduvõimalusi suurendada. 

Arvesta rajaga. NASCAR-i võidusõite peetakse erinevatel pinnastel ning on üsna tavaline, et võistlejatel on oma lemmikrajad, kus neil läheb keskmisest paremini. Väike eeltöö annab ülevaate, kes millist rada eelistab ning võitja ennustamisel on võimalik lähtuda ühelt poolt võistlejast ja teiselt poolt rajast, kus ta varasemalt on häid tulemusi saavutanud. 

Vaata, kellel läheb parasjagu hästi, sest edu mõjub võistlejatele innustavalt kõikidel spordialadel. NASCAR-i võistluste puhul pole sugugi haruldane, et pilootidel tekivad võiduseeriad ja kui kellelgi on parasjagu hea minek, siis tasub kaaluda just temale panustamist. Samamoodi on mõistlik silm peal hoida halvas vormis olevatel võistlejatel. 

Kes võistlejatest on kõige rohkem motiveeritud? Tänu NASCAR-i punktisüsteemile mängib motivatsioon võidusõitudes olulist rolli. Loomulikult on parimad piloodid kõikidel võidusõitudel favoriidid, kuid hooaja lõpupoole on üldarvestuses kõrgete kohtade eest võistlejatel eriti suur motivatsioon. 

Analüüsi NASCAR-i meeskondi. Iga piloodi seljataga on pühendunud meeskond, mille ülesandeks on tagada, et võistluspäeval kulgeks kõik takistusteta. Näiteks sõltuvad tulemused üsnagi suurel määral boksimeeskondadest, mistõttu paremate ja halvemate eristamine on ennustuste tegemisel äärmiselt tähtis. 

NASCAR-i võidusõitudele panuste tegemiseks on võimalik laadida alla Vivatbet mobiilirakendus (Vivatbet app download), mille kaudu on kõige lihtsam ja kiirem tulemustel silma peal hoida.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Jõulupalavik on täies hoos: kuidas me sel aastal kodu kaunistame ja milline on parim kingitus lähedastele?

Jõulupalavik on täies hoos: kuidas me sel aastal kodu kaunistame ja milline on parim kingitus lähedastele?

Kuna jõulud on vaid mõne nädala pärast, keerlevad paljudel peas mõnusad pidulikud mured. Kui ühed otsivad huvitavamat viisi kuuse ehtimiseks või olemasolevate nõudekollektsiooni värskendamiseks, otsivad teised juba jõulukinke. Sellepärast on Formadore e-poe esindajad otsustanud jagada, mida inimesed tavaliselt jõuludeks valmistudes ostavad, ning ka populaarseimaid jõulukaupu, mida nende sortimendist leida võib.

Täna, 5. detsembril 2023 Eestis muutliku pilvisusega ilm, sajab kerget lund

Täna, 5. detsembril 2023 Eestis muutliku pilvisusega ilm, sajab kerget lund

Täna, 5. detsembril on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Võib sadada kerget lund. Hommikul on paiguti udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6, pärastlõunal pöördub saartel lõunasse ja kagusse 3-9 m/s. Õhutemperatuur on -5..-11, saarte rannikul paiguti kuni 0°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@ralliportaal.ee | Ralliportaal.ee 2023

Teine Maailmasõda | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee