Parimad online kasiinomängud motospordifännidele

Parimad online kasiinomängud motospordifännidele
16.03.2023 14:19

Slotikate teemad on mängijate jaoks online kasiinode valikul üks kriitilisemaid tegureid. Näiteks miljonid motospordifännid on autode vastu kirglikud ja soovivad Playin veebilehel tutvustavatest online kasiinodest valida välja just võidusõiduga seotud slotikaid.

Kui kõige selle juures on võimalik valida veel aadressil https://www.playin.ee/kasiinoboonused/ toodud kasiinoboonused on tekkinud kooslus täiuslik. Alljärgnevalt toome ära lühiülevaade parimatest motospordi ja autode teemadega seotud slotimängudest, mida tuntud mängutootjad on valmistanud ja mida online kasiinod mängimiseks pakuvad.

Street Racer

Suurejooneline mänguautomaat, mis on kujundatud mehelikus stiilis ilmus 2020. aastal. Mängutootja Pragmatic Play on võtnud oma lähtepunktiks tänavaautode võidusõidu. Slotikas on varustatud viie rullikuga.

Kõige kõrgemini tasustatud sümbolid on viie võidusõitja portreed. Spidomeeter on wild sümbol, mis aitab luua võidukombinatsioone. Kolm scatterit (tasuta keerutuste sümbolit) aktiveerivad auhinnamängu. Kasutaja valib seejärel ühe viiest võidusõitjast ja iga võidusõitja pilt vastab teatud arvule tasuta keerutustele.

Drive

Mitmekülgne mänguautomaat tunnustatud slotimängude tootjalt NetEnt. Leiad mängides end öisest tuledega valgustatud linnast. Sind tervitavad mängus neli võidusõitjat. Lisaks võidusõitjate portreedega sümbolitele on slotikal ka sportauto sümbol ja mängukaardid.

Wild sümboli eripära selles slotikas on see, et see tuleb koos kordajaga x5. Wild asendab kõiki sümboleid peale scatteri. Tasuta keerutustega boonusmäng aktiveeritakse, kui scattereid ilmub ühe keerutusega rullikutele vähemalt kolm.

See slotikas sobib motospordist huvitunud mängijatele, kes on harjunud mängima nii väikeste kui ka kõrgete panustega.

Rally 4 Riches

Mängutootja Play’n Go mänguautomaati Rally 4 Riches eristab teistest kaunis ja realistlik graafika. Sümboliteks on pildid autodest ja puuviljadest. Wild sümboliks on võidutrofee kujutis. Kui tasuta keerutuste voorud õnnestub aktiveerida, osaleb mängija võidusõidu võistlusel. Kui kasutajal õnnestub esimesena finišisse jõuda, premeeritakse teda fikseeritud jackpotiga. Hõbemedalist saab neli tasuta keerutust garanteeritud võitudega. Kolmanda koha auhinnaks on tasuta keerutused, neljanda koha auhinnaks aga kohesed väljamaksed.

Speed Heroes

Viie rullikuga slotikas töötati välja 2018. aastal. See mäng on just nende jaoks sobiv valik, kellele meeldib ekstreemne pinge ja suur kiirus. Põhimäng toimub tavarežiimis, kus kasutaja kogub võiduliinidel olevatelt sarnastelt sümbolitelt võidukombinatsioone. Sümboliteks on erinevad võidusõidu atribuudid: sõitjad, autode detailid ja ruudulised lipud. Wild sümboliks on spidomeeter.

Mänguautomaadil on mitte üks, vaid 2 scatterit: auhinnakarikas ja kanister. Karikaga scatter sümbol aktiveerib tasuta keerutusi koos kasvavate kordajatega. Kordaja suureneb iga eduka keerutusega. On veel kaks täiendavat auhinnamängu, mis aktiveeruvad pärast kolvi sümbolite ilmumist.

Hour Grand Prix

Mängutootja Red Tiger andis 2020. aastal välja selle põneva mänguautomaadi. Slotika teemaks on retro võidusõit. Mängulaua ülesehitus on ebastandardne: tavapärase 5×3 ruudustiku asemel on 6×4 ruudustik värviliste autode ja mängukaartide nimiväärtustega.

Võidukombinatsioonid moodustatakse 30 erineval võiduliinil. Kui kaks kõrvuti asetsevat rullikut on kaetud sama autopildiga, ilmub ekraanile 2×4 formaadis suur animeeritud wild sümbol. Lippudega pildid on scatterid. Need aktiveerivad auhinnamängu. Boonuse režiimis on mängu rullikutel vaid kõrgelt tasustatud sümbolid ehk autode kujutised.

Need on vaid mõned motospordi, autode ja kiirusega seotud slotimängudest, mida online kasiinodes võib kohata. Kui sulle meeldib ralli, aga ka slotikate mängimine, siis on nende mängude proovimine hea võimalus kahte maailma omavahel ühendada.

Hea uudis on ka see, et mängutootjad ei peatu uute mängude loomisel ja kindlasti ilmub juba lähiajal online kasiinodesse uusi autode ja võidusõiduga seotud slotikaid.

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Täna, 19. septembril 2023 on Eestis oodata pärastlõunal vihmasadu ja äikest

Täna, 19. septembril 2023 on Eestis oodata pärastlõunal vihmasadu ja äikest

Täna, 19. septembri ennelõunal on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Üksikutes kohtades võib vähest vihma sadada. Keskpäeva paiku saartest alates pilvisus tiheneb ja pärastlõunal jõuab sajuala, mis levib üle Eesti. Kohati esineb äikest ja sadu võib siis olla intensiivne. Puhub kagutuul, pärastlõunal lõuna- ja edelatuul 4-9, puhanguti 13, rannikul 7-12 puhanguti 17 m/s. Õhutemperatuur on 17..23°C.

Politsei pidas eile Valgas kinni 21 ebaseaduslikult riiki sisenenut

Politsei pidas eile Valgas kinni 21 ebaseaduslikult riiki sisenenut

Eile, pühapäeval, 17. septembril pidasid politseinikud Valgas kinni 21 välismaalast, kes sisenesid Euroopa Liitu ebaseaduslikult.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@ralliportaal.ee | Ralliportaal.ee 2023

Teine Maailmasõda | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee