Virvese sõnul teeb auhind uue hooaja plaanide osas suurema töö ära

Virvese sõnul teeb auhind uue hooaja plaanide osas suurema töö ära
20.01.2023 13:13

Lõppenud aastal Junior WRC maailmameistri tiitli pälvinud 22-aastane Robert Virves ütles Betsafe’i spordiennustusportaali podcast’is, et oma õla on alla pannud RedGrey tiim, mis soetas talle auto, mida varem kasutas Roland Murakas.

„Red Grey soetas selle siis selleks, et toetada minu tänavust hooaega, et see auhind saaks maksimaalselt ära kasutatud,“ ütles Virves, kelle sõnul teebki maailmameistri tiitel järgmise hooaja plaanide osas suure töö ära. „Neli tasuta rallit Euroopas, pluss kaks rallit soodsamalt – eks ümber selle tuleb see hooaeg või programm üles ehitada.“

Üks Virvese esimesi sponsoreid oli tema venna ülemus, kes kummalisel kombel autospordi vastu ise vähimatki huvi ei tundnud, kuid ostis ära R2-auto, mida noor piloot oli talverallidel Lätis juba proovida saanud. Toetajate leidmine on aga noorte rallisportlaste jaoks suur väljakutse.

„Kirju oleme algusaastatel päris palju saatnud, aga täna enam ei saada ühtegi, puhtalt kirja saatmisega kellegagi jutule ei ole saanud kunagi,“ nentis Virves. Oma toetaja Jüri Käoga sai ta enda sõnul jutule tänu telefonikõnele. „Helistasin talle kuidagi õigel ajal Eestis. Ma arvan, et sain talle kiiruga oma mure räägitud.“

Maailmameistri tiitel muutis olemasolevatelt sponsoritelt toetuse saamise küll lihtsamaks, kuid uusi toetajaid leida pole endiselt kuigi lihtne. „Kuna tegelikult on ju suur osa juba olemas, siis puuduolevat osa ehitada on oluliselt lihtsam juba,“ sõnas Virves ja avaldas lootust, et talve möödudes muutub tuleb ka uute toetajate osas positiivseid muutusi.

Täispikka Betsafe podcasti #58 episoodi Robert Virvesega saab vaadata blogist või siit altpoolt:

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Jõulupalavik on täies hoos: kuidas me sel aastal kodu kaunistame ja milline on parim kingitus lähedastele?

Jõulupalavik on täies hoos: kuidas me sel aastal kodu kaunistame ja milline on parim kingitus lähedastele?

Kuna jõulud on vaid mõne nädala pärast, keerlevad paljudel peas mõnusad pidulikud mured. Kui ühed otsivad huvitavamat viisi kuuse ehtimiseks või olemasolevate nõudekollektsiooni värskendamiseks, otsivad teised juba jõulukinke. Sellepärast on Formadore e-poe esindajad otsustanud jagada, mida inimesed tavaliselt jõuludeks valmistudes ostavad, ning ka populaarseimaid jõulukaupu, mida nende sortimendist leida võib.

Täna, 5. detsembril 2023 Eestis muutliku pilvisusega ilm, sajab kerget lund

Täna, 5. detsembril 2023 Eestis muutliku pilvisusega ilm, sajab kerget lund

Täna, 5. detsembril on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Võib sadada kerget lund. Hommikul on paiguti udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6, pärastlõunal pöördub saartel lõunasse ja kagusse 3-9 m/s. Õhutemperatuur on -5..-11, saarte rannikul paiguti kuni 0°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@ralliportaal.ee | Ralliportaal.ee 2023

Teine Maailmasõda | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee