EASi turismiarenduskeskus kutsub rallifänne liituma virtuaalse fänniarmeega

EASi turismiarenduskeskus kutsub rallifänne liituma virtuaalse fänniarmeega
30.08.2020 20:32

EASi turismiarenduskeskus (Visit Estonia) korraldab sotsiaalmeedia kampaania, millega kutsub rallisõpru üle maailma virtuaalselt oma lemmikutele poolehoidu näitama, kuivõrd Eestisse kohapeale pole sel aastal võimalik kaasa elama tulla.

4.-6. septembril toimub Lõuna-Eesti teedel esmakordselt Eestis FIA autoralli maailmameistrivõistluste etapp WRC Rally Estonia.

"Sõitjad, autod, tiimid tulevad, aga kõik fännid välismaalt ei saa sedapuhku tulla. Eesti kui e-riik võimaldab fännidel siiski oma iidoleid toetada - toome raja äärde virtuaalse fänniarmee," ütles EASi turismiarenduskeskuse direktor Liina Maria Lepik.

Et kampaanias osaleda, tuleb salvestada endast üksi või koos sõpradega lühike klipp, kuidas üks pöörane fänn oma lemmiktiimile kaasa elab, laadida see üles kampaanialehel www.virtualrallyfan.com/rallyestonia või sotsiaalmeediasse. Et klippe oleks lihtsam kokku koguda, tuleks sotsiaalmeedia postitusele lisada @VisitEstonia, @RallyEstonia, #VirtualRallyFan ja oma lemmiktiimi teemaviide – näiteks #TeamTanak. "Meie kuvame neid videoid omakorda sõitjatele suurtel ekraanidel kiiruskatsete lõppudes ja jagame emotsiooni ka sotsiaalmeedias, et igaüks saaks virtuaalselt rallielamusest osa nii palju kui võimalik," kommenteeris Lepik.

Lisaks fänniarmee kampaaniale tutvustab Visit Estonia Eestit WRC, Rally Estonia ja Visit Estonia digi- ja sotsiaalmeedia kanalites läbi põnevate videote, mille peategelaseks on armastatud WRC kommentaator Becs Williams. Viieosalises mini-veebisarjas kohtub Williams põnevate külalistega, tutvustab seda, mis on Eestis erilist ja avab rallikorralduse telgitaguseid.

"Eestis toimuvad suursündmused on külastajatele suureks motivatsiooniks miks siia reisida. Senikaua, kuni füüsiline riikidevaheline reisimine on komplitseeritud, anname endast maksimumi, et tutvustada läbi kõikvõimalike kanalite Eestit ja selle võimekust, ilu, omapära ja võimalusi. Me oleme pikaajalise vaatega ja usume, et turism taastub. Selleks hetkeks loodame, et isu Eestisse reisida on veelgi kasvanud," märkis Lepik.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse turismiarenduskeskus on Rally Estoniaga koos tegutsenud ralli algusaastast peale. Koostöös WRC ja Rally Estonia meeskonnaga loodetakse sel aastal jõuda 100 miljoni inimeseni.


Seotud võistlus

Seotud uudised

Seotud videod


Vaata lisaks

Eesti Valitsus seob lisaeelarve usaldusküsimusega

Eesti Valitsus seob lisaeelarve usaldusküsimusega

Valitsus kiitis erakorralisel e-istungil heaks ja saadab parlamendile valitsuse usaldusküsimusega seotud 2022. aasta lisaeelarve ja sellega seotud eelnõud. Eelnõude arutelu ja lõpphääletus toimub Riigikogu täiskogu istungil kolmapäeval, 18. mail.

Täna algas militaarõppus Siil 2022

Täna algas militaarõppus Siil 2022

Täna algas Eesti laiapindse riigikaitse toimimist läbiharjutav kaitseväe suurõppus Siil 2022, õppusel osaleb ligi 15 000 kaitseväelast ning välisriikidest pärit liitlas- ja partnerriigi sõjaväelast.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud nii suurte kui väikeste poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee nad rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@ralliportaal.ee | Ralliportaal.ee 2022

Teine Maailmasõda | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee