Tänak lõpetas ka laupäevase päeva Walesis liidrina

06.10.2019 10:10
Ott Tänak lõpetas ka laupäevase päeva Walesis liidrina. Reedel liidriks tõusnud Tänak (vaata ka: Tänak tõusis reedese võistluspäevaga ralli liidriks) ei näidanud küll kõigil kiiruskatsetel kiireimat minekut kuid vähehaaval kasvatas jälitajate ees edu ning lõpetas päeva lõpuks 11 sekundilise eduga teiseks tõusnud Thierry Neuville ees.Ralli jätkub täna, pühapäeval 5 kiiruskatsega, vaata ka Walesi ralli ajakava.
Seotud võistlus
TOP 10 tulemused
Koht | Sõitja | Riik | Meeskond | Aeg |
1. | Ott Tänak | ![]() | Toyota Yaris WRC | 2:42:02.7 |
2. | Thierry Neuville | ![]() | Hyundai i20 WRC | + 11.0 |
3. | Sébastien Ogier | ![]() | Citroën C3 WRC | + 17.3 |
4. | Kris Meeke | ![]() | Toyota Yaris WRC | + 26.5 |
5. | Andreas Mikkelsen | ![]() | Hyundai i20 WRC | + 46.9 |
6. | Elfyn Evans | ![]() | Ford Fiesta WRC | + 51.4 |
7. | Teemu Suninen | ![]() | Ford Fiesta WRC | + 3:07.9 |
8. | Pontus Tidemand | ![]() | Ford Fiesta WRC | + 4:59.6 |
9. | Craig Breen | ![]() | Hyundai i20 WRC | + 9:16.0 |
10. | Kalle Rovanperä | ![]() | Škoda Fabia R5 | + 9:30.2 |
Seotud uudised
Seotud videod
Vaata lisaks

Täna, 19. septembril 2023 on Eestis oodata pärastlõunal vihmasadu ja äikest
Täna, 19. septembri ennelõunal on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Üksikutes kohtades võib vähest vihma sadada. Keskpäeva paiku saartest alates pilvisus tiheneb ja pärastlõunal jõuab sajuala, mis levib üle Eesti. Kohati esineb äikest ja sadu võib siis olla intensiivne. Puhub kagutuul, pärastlõunal lõuna- ja edelatuul 4-9, puhanguti 13, rannikul 7-12 puhanguti 17 m/s. Õhutemperatuur on 17..23°C.

Politsei pidas eile Valgas kinni 21 ebaseaduslikult riiki sisenenut
Eile, pühapäeval, 17. septembril pidasid politseinikud Valgas kinni 21 välismaalast, kes sisenesid Euroopa Liitu ebaseaduslikult.

Sünnipäeva e-kaardid
Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused
Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!