Tänak võttis Rootsist maksimumi

Tänak võttis Rootsist maksimumi
17.02.2019 14:51
Tänak võttis Rootsist maksimumi võttes nii ralli üldvõidu kui ka oli nobedaim punktikatsel kindlustates endale nii viis lisapunkti - vaata ka punktikatse tulemused.

Ott Tänak haaras sellega endale MM-arvestuses esikoha. Tema lähimatest rivaalidest maailmameistrivõistluste tiitlile Thierry Neuville oli ralli kokkuvõttes kolmas ja punktikatsel teine, Sébastien Ogier pidi leppima aga ainult kahe punktiga neljanda koha eest punktikatsel. Vaata ka MM punktiseisu.

Tänaku haaras liidriohjad rallil juba reedese päeva hommikul, teisel kiiruskatsel, loovutades esikoha ainult reedese päeva pärastlõunast (reedese päeva lõpetas ta teisena - Tänak Rootsi lumistel teedel hoidmas teist kohta),viiendast kiiruskatsest kuni laupäeva esimese, üheksanda kiiruskatseni Teemu Suninenile. Laupäeval pani eestlane aga oma paremuse maksma ning noor soomlane tegi veel takkatippu sõiduvea langes esikoha konkurentsist sootuks (Tänak lõpetas laupäeva esimesel kohal - Ott Tänak tõusis Rootsis enne viimast päeva liidriks.

Järgmine ralli sõidetakse vähem kui kolme nädala pärast kui toimub 7. - 10. märtsini Mehhiko ralli, vaata ka Mehhiko ralli 2019 ajakava.

Seotud võistlus


Vaata lisaks

Avati uus Tallinn-Tartu maantee Kärevere-Kardla 2+2 lõik

Avati uus Tallinn-Tartu maantee Kärevere-Kardla 2+2 lõik

Täna avati Tallinn-Tartu uus Kärevere–Kardla 2+2 lõik mis on Tartu poolt esimene valminud neljarajaline maantee osa.

Eesti idapiiril töötavad alates tänasest ka Ukraina piirivalvurid

Eesti idapiiril töötavad alates tänasest ka Ukraina piirivalvurid

Alates tänasest asusid Eesti idapiiril tööle viis Ukraina piirivalvurit, kes abistavad kohalikke kolleege teadmistega Ukrainast, jagavad oma tööst parimaid praktikaid ning osalevad vajadusel sealt saabujate usutlemisel. Ukraina piirivalvurid saabusid meie idapiirile Euroopa piiri- ja rannikuvalveameti Frontexi kaasabil.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud nii suurte kui väikeste poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee nad rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@ralliportaal.ee | Ralliportaal.ee 2022

Teine Maailmasõda | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee