M-Sport näitas oma 2019. hooaja võistlusmasinat

11.01.2019 16:08 | Ralliportaal.ee
M-Sport näitas oma 2019. hooaja võistlusmasinat - Ford Fiesta WRC. Põhipilootideks algaval hooajal on Teemu Suninen ja Elfyn Evans, lisaks teevad valitud etappidel kaasa Pontus Tidemand ja Gus Greensmith.Vaata galeriid: M-Sport meeskonna 2019. hooaja Ford Fiesta WRC masin

Seotud uudised
Seotud uudised puuduvad
Seotud videod
Seotud videod puuduvad
Vaata lisaks

Mercedes alustas uut F1 hooaega võimsalt, Russell võitis Austraalias
2026. aasta vormel-1 hooaeg algas Melbourne’is toimunud Austraalia suure auhinna võistlusega, kus Mercedes võttis veenva kaksikvõidu. Esikoha teenis George Russell, kes edestas finišis meeskonnakaaslast Kimi Antonellit. Ferrari sõitjad Charles Leclerc ja Lewis Hamilton pidid seekord leppima kolmanda ja neljanda kohaga.

Täna, 8. märtsil 2026 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm
Täna, 8. märtsil 2026 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub edela- ja lääne-, saartel ka lõunatuul 2-8 m/s, põhjarannikul tugevneb edela- ja läänetuul kuni 10, pärastlõunal puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on +5..+10, tuulepealsel rannikul +1..+4°C.